14 € netto

Praca w Holandii od zaraz jako Spawacz 136/121 (ISO), Krimpen aan den IJssel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Krimpen aan den Ijss
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 13.11.2017
  • Długość umowy: 31.12.2017
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2017 23:18

Agencja zatrudnienia dla klienta z Krimpen aan den IJssel poszukuje spawaczy 136/121 do podjęcia pracy w Holandii od listopada 2017. Oferta przy spawaniu poszyć statków.

Agencja Pracy In Person cert 698 poszukuje spawaczy 136/121
Obowiązki:
-spawanie poszyć statków.
-praca w sytemie 2 zmianowym (dniówka, nocka)
-spawanie robotem
Wymagania:
-doświadczenie zawodowe min.3 lata
-aktualny certyfikat spawalnicze
-czytanie rysunku technicznego
-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
-prawo jazdy kat.B
-własna maska spawalnicza z nawiewem
-kurs VCA
-sofi nr
Oferujemy:
-14 € netto/godz
-pracę na dłuższy okres czasu
-zapewniamy mieszkanie/własny pokój (darmowe)
-opiekę polskiego koordynatora.
Poczatek pracy 13 listopada.
kontakt +48 32 419 18 76 raciborz@inperson.pl

ID ogłoszenia: 495a00710016503

Brak tagów