w euro

Produkcja szaszłyków bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz, Alphen aan de Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen aan de Rijn
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: na dłuższy okres
  • Opublikowany: 27 września 2021 00:58

Również bez znajomości języka od zaraz legalna praca w Holandii przy produkcji szaszłyków. Zatrudnienie 2021 w rejonie Alphen aan de Rijn z zakwaterowaniem na miejscu.

Praca na produkcji szaszłyków- bez znajomości języka!

Lokalizacja: Alphen aan de Rijn
Dla jednego z naszych klientów zajmującego się produkcją szaszłyków poszukujemy osób na stanowiska pracowników produkcji.
W firmie panuje luźna i nieformalna atmosfera.
Nie musisz posiadać doświadczenia- może być to Twoja pierwsza praca.

Opis stanowiska:
– nabijanie kawałeczków mięsa na metalowe elementy,
– pakowanie, foliowanie, metkowanie szaszłyków,
– krojenie ręczne lub mechaniczne,
– nabijanie pozostałych produktów (warzywa) na metalowe pręty.

Wymagania:
-motywacja do pracy,
– chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,
-prawo jazdy będzie dodatkowym atutem- ale nie jest ono wymagane,
– możliwość pracy dla osób z własnym zakwaterowaniem w okolicy!

Oferujemy:
– zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
– zapewniamy dojazdy do pracy,
– pracę na dłuższy okres czasu,
– opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Posiadamy także inne prace magazynowe oraz produkcyjne

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń

+48 77 474 68 08 Marta bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

ID ogłoszenia: 503614d93068fac6