9,82 Eur brutto/h

Pokojówka przy sprzątaniu hotelu od zaraz praca Holandia bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 9 czerwca 2019 00:27

Interesująca oferta pracy w Holandii, bez znajomości języka, przy sprzątaniu hotelu. Ogłoszenie z Amsterdamu aktualne od zaraz dla pokojówki. Zakwaterowanie zorganizowanie przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pokojowy / pokojówka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w branży hotelarskiej przy sprzątaniu sprzątaniu pokoi, łazienek oraz korytarzy hotelowych, np. mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzu itp.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • chęci do podjęcia pracy fizycznej przy sprzątaniu.

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka finansowa;
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • na miejscu pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę w tygodniu w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz w weekend od 8.00 do 16.00;
  • pensja wypłacana co tydzień;
  • możliwość wyrobienia dodatkowych godzin jest ustalana indywidualnie;
  • święta płatne są 150%.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy przy sprzątaniu w branży hotelowej, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/praca-w-hotelu-housekeeping-w-amsterdamie-od-zaraz/amsterdam-holandia/14539922

ID ogłoszenia: 3035ced340cedbf0