1500-2000 euro/m-c brutto

Sezonowa praca Holandia dla studentów od sierpnia zbiory borówki Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2018
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 27 lutego 2018 07:48

Możliwość podjęcia pracy w Holandii dla uczniów i studentów bez języka. Oferta zatrudnienia od sierpnia na plantacji z Limburgii przy zbiorach borówki amerykańskiej.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Limburgia, Holandia

Start: od sierpnia 2018

Płaca: od 1500 do 2000 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie owoców borówki amerykańskiej

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu na okres około 6-8 tygodni
  • preferowani do zatrudnienia są studenci i uczniowie
  • dyspozycyjność do końca września 2018

Oferujemy:

  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • zarobki wypłacane na konto
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • zamieszkanie
  • pomoc w wyrobieniu numeru sofi
  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę
  • brak opłat za rekrutację

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

berryfarmnl@gmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-spozywczej-amsterdam/

ID ogłoszenia: 5075a9460be70e61

3 komentarze na “Sezonowa praca Holandia dla studentów od sierpnia zbiory borówki Limburgia”

  1. jestem zainsteresowany tą oferta

  2. damian19h na 28 maja 2018 @ 18:57

    jestem zainteresowany ta oferta wraz z dziewczyną

  3. damian19h na 30 maja 2018 @ 12:39

    jestem zainteresowany ta oferta