9,69 Euro brutto/godz

Sezonowa praca w Holandii zbiory ogórków w szklarni bez języka, Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Data rozpoczęcia pracy: 07.01.2019
  • Długość umowy: Minimalny okres na 3 miesiące
  • Opublikowany: 22 stycznia 2019 01:05

Firma działająca w Dronten, Veghel i Horst poszukuje od zaraz do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze ogórków szklarniowych. Oferta 2019 bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: pracownik szklarniowy.

Lokalizacja: Dronten, Veghel, Horst.

Wynagrodzenie: 9,69 Euro brutto/godz.

Start: od 07.01.2019r.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ścinanie ogórków w szklarni;
  • wykonywanie prac o innym charakterze, zleconych przez Pracodawcę.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie, ale też dla tych, którzy chcą je dopiero zyskać;
  • dokładność;
  • otwartość;
  • zręczność;
  • dobry stan zdrowia;
  • atutem będzie znajomość języka.

Oferujemy:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie;
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • pomoc w formalnościach;
  • dodatek urlopowy oraz wakacyjny;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wyposażone zakwaterowanie (brak informacji, czy płatne lub nie);
  • na miejscu wyrobienie holenderskiego numeru BSN.

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez kontakt z jednym z biur agencji:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-szklarniowy-scinanie-ogorkow-m-k/

ID ogłoszenia: 1475c2e5f4d69cc7