do uzgodnienia

Sezonowa praca w Holandii zbiory pomidorów bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 01:30

Plantacja z okolic Hagi szuka pracowników tymczasowych do zbiorów pomidorów. Holandia praca sezonowa bez znajomości języka. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce: okolice Hagi.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • ścinanie pomidorów oraz liści.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
  • doświadczenie w pracy przy zbiorach zdobyte w Holandii;
  • sprawność manualna i fizyczna;
  • energiczność;
  • motywacja do pracy;
  • uczciwość;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność szybkiego wdrożenia w obowiązki.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie niedaleko pracy;
  • dobre zarobki;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • ubezpieczenie;
  • wypłaty co tydzień.

Aplikacje:
Prosimy o aplikacje pod adres:

  • biuro@eg-praca.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać „pomidory”. Odpowiemy jedynie na niektóre zgłoszenia.  Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://www.praca4u.net/pomidory-scinanie-pomidorow-i-lisci-id370902.html

ID ogłoszenia: 6445755ed7f3079d

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Holandii zbiory pomidorów bez znajomości języka Haga”

  1. Proszę o odpowiedz na podany e-mail. Jestem zainteresowany praca wraz z 2 kolegami w okresie lipiec-wrzesień