Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

16,08 € brutto/h

Spawacz MIG-MAG od zaraz oferta pracy w Holandii z językiem angielskim, Hapert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hapert
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od już
  • Długość umowy: 18 m-cy z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2021 00:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Spawacz MIG-MAG od zaraz oferta pracy w Holandii z językiem angielskim, Hapert

Opis

Ze znajomością języka angielskiego oferta pracy w Holandii od zaraz jako spawacz MIG-MAG. Zatrudnienie 2021 w rejonie Hapert przy produkcji komponentów do branży samochodowej.

Spawanie stali czarnej metodą MIG-MAG. Produkcja komponentów do branży samochodowej. Samodzielne spawanie jak również obsługa robota spawalniczego.

Wymagane: doświadczenie na stanowisku spawacz MIG-MAG, motywacja do pracy, znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne), umowę na 18 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz, możliwość wyjazdu od zaraz, gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta, pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych, dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych, komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi, bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy, opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informujemy, że administratorem danych jest Metaal Flex Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu 47-200, ul. Czerwińskiego 2 (nr certyfikatu 471). Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się na stronie: https://metaalflex.pl/polityka-prywatnosci/

ID ogłoszenia: 98460e6dc914d185

  

ilość wszystkich wyświetleń: 139, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.
error: Kopiowanie zabronione!