EUR

Zbiór truskawek od zaraz sezonowa praca Holandia 2020 w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2020-04-28
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 00:07

Od zaraz pilna propozycja sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach owoców – truskawek szklarniowych w rejonie Venlo. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Niderlandy (Holandia) | Venlo ( Limburgia )| 10,05 EUR

Opis stanowiska:
Praca przy zbiorze truskawek szklarniowych, sortowanie i pakowanie zebranych owoców

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Venlo

Stawka: 10,05€

Wymagania:
Preferowane doświadczenie przy zbiorze truskawek

Więcej informacji pod naszymi telefonami i mailem
Zadzwoń na numer +48 512 602 557
Zadzwoń na numer +48 510 958 777
Zadzwoń na numer +31 658 861 238
Napisz do nas maila praca@imexpert.pl

KRAZ 21920

ID ogłoszenia: 4185ea703684b469