12,28 € brutto/h

Zbiory malin bez języka sezonowa praca Holandia od zaraz 2021 Neeritter

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Neeritter
  • Długość umowy: sezon 2021
  • Opublikowany: 19 lipca 2021 21:39

Plantacja z Neeritter szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Holandii 2021. Zatrudnienie dla Polaków bez języka przy zbiorach malin. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Neeritter.

Wynagrodzenie: 12,28 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem malin wiszących w szklarni;
  • do zadań będzie należało także sortowanie, pakowanie oraz przygotowywanie owoców do wysłania na sortowni.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy z owocami miękkimi.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie tymczasowe;
  • pomoc przy organizacji dojazdu do/z/na terenie Holandii;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń o otrzymania bonusu 500 PLN za polecenie znajomego.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 59560cb5138f265c