EUR

Zbiory szparagów bez języka sezonowa praca w Holandii dla par od zaraz, Helden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helden
  • Data rozpoczęcia pracy: 2020-03-03
  • Długość umowy: sezon
  • Opublikowany: 26 marca 2020 00:18

Od zaraz na terenie Helden także dla par dostępna sezonowa praca w Holandii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie także przy sortowaniu zebranych warzyw.

Niderlandy (Holandia) | Helden ( Limburgia ) | 9,54-10,05 EUR

Opis stanowiska:
Sezonowa praca przy zbiorach, sortowaniu i pakowaniu szparagów (w polu i na sortowni). Praca na jedną zmianę. Tygodniowe wynagrodzenie. Początek pracy: 03.03.2020 r.

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Helden

Stawka: 9,54€ (na sortowni), 10,05€ (w polu)

Wymagania:
Motywacja do pracy

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 1645e7a85514ae65