480 - 500 € netto/tydz.

Bez języka dam pracę w Holandii jako malarz na budowie od zaraz Genemuiden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Genemuiden
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2023 21:32

Na budowie potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Genemuiden bez znajomości języka jako malarz. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: malarz budowlany.

Lokalizacja: Genemuiden.

Wynagrodzenie: 480 – 500 € netto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • odpowiednie przygotowywanie powierzchni do malowania, czyli ich czyszczenie i wypełnianie w nich ubytków;
  • malowanie powierzchni różnymi rodzajami farba na zewnątrz oraz wewnątrz.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy jako malarz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i mile widziany własny samochód.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • stabilną pracę;
  • kontrakt holenderski;
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • pełne ubezpieczenie;
  • wsparcie koordynatorów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

katarzyna.golab@covebo.pl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 607 951 617

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-068003-malarz-budowlany/

ID ogłoszenia: 21564c2b1f9f26dc