480 - 500 € netto/tydz.

Bez języka dam pracę w Holandii na budowie jako malarz od zaraz Genemuiden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Genemuiden
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 września 2023 20:46

Dla malarzy aktualna od zaraz praca w Holandii na budowie. Zatrudnienie 2023 w Genemuiden bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: malarz budowlany.

Lokalizacja: Genemuiden.

Wynagrodzenie: 480 – 500 € netto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał powierzchnię przed malowaniem, czyli czyścił ją i wypełniał ubytki;
  • malowanie powierzchni na wewnątrz oraz zewnątrz różnymi rodzajami farb.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia jako malarz;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziany własny samochód.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • stałą pracę;
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, które są zgodne z certyfikatem SNF;
  • pełne ubezpieczenie;
  • wsparcie koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz dostępny na stronie:

www.covebo.pl/vacancy/v-068003-malarz-budowlany/

ID ogłoszenia: 77164de2e4c51832