13,27 - 13,54 € brutto/h

Bez języka dam pracę w Holandii od zaraz sprzątanie powierzchni Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2024 11:42

Dla sprzątaczy-sprzątaczek do podjęcia praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Oss od zaraz przy sprzątaniu różnych powierzchni. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oss, Oosterhout, Wanroij.

Wynagrodzenie: 13,27 – 13,54 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pracownik firmy sprzątającej na terenie Holandii;
  • zadaniem będzie sprzątanie m.in. sklepów rybnych oraz domków w parkach rekreacyjnych.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – uzależnione od miejsca pracy;
  • holenderską umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość wynajęcia środka transportu do miejsca pracy – rower albo samochód służbowy;
  • pomoc w czasie procesu rekrutacji.

Aplikacja:

Zgłaszać się prosimy pod numerem telefonu:

572 607 777 albo poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-firmy-sprzatajacej-CID4-IDZcx4h.html

ID ogłoszenia: 50965fc2d493dd6f