14,85 +zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Holandii przy pakowaniu perfum od zaraz, Rotterdam 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: do końca marca 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2024 11:02

Od zaraz tymczasowa praca w Holandii do końca marca 2024 przy pakowaniu perfum. Oferta bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem darmowym do końca kontraktu.

Start: od zaraz

Zarobki: 14,85 €/h brutto +dodatki, premie

Miejsce: Rotterdam

Liczba miejsc: 4

Umowa: do końca marca 2024

Zadania Pracownika:

Na stanowisku pracownika pakowania kosmetyków (głównie perfum) odpowiedzialność obejmuje ręczne pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi firmy. Kluczowym aspektem jest przestrzeganie ustalonego harmonogramu produkcyjnego oraz utrzymanie wysokich standardów jakościowych produktów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 14,85 €/h brutto, z dodatkami oraz premiami.
  • Darmowe zakwaterowanie o komfortowych warunkach mieszkalnych do końca lutego.
  • Praca dostępna od zaraz w Rotterdamie, z 4 dostępnymi miejscami.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca marca 2024.
  • Motywacja do wykonywania powierzonych obowiązków.
  • Chęć pracy w Rotterdamie.
  • Nie jest wymagana znajomość języka holenderskiego, jednak znajomość angielskiego będzie atutem.
  • Oferujemy przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„pakowanie perfum Rotterdam 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 65865aee8fea9283