14,20 brutto/h +mieszkanie

Bez języka Holandia praca od zaraz dla par i grup na magazynie słodyczy, Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2024 15:28

Dla par i grup w hurtowni z Nijmegen możliwa od zaraz praca w Holandii na magazynie ze słodyczami. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletacji towaru z zakwaterowaniem darmowym dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Rejon Nijmegen, Holandia

Wynagrodzenie: 14,20 €/godz. brutto (bez stawki wiekowej)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności w centrum dystrybucji specjalizującym się w asortymencie słodyczy, przekąsek oraz napojów.
  • Utrzymywanie porządku i pakowanie produktów.
  • Kompletowanie zamówień i ich odpowiednie oznaczanie.
  • Obsługa różnych urządzeń logistycznych, takich jak owijarki palet i wózki.

Wymagania:

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego.
  • Gotowość do zaangażowania się w dłuższy okres pracy.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Podejście odpowiedzialne i sumienne do powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14,20 €/godz. brutto (bez stawki wiekowej).
  • Bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników w dogodnie położonym hotelu pracowniczym (pokoje dwuosobowe z własną łazienką).
  • Możliwość podjęcia pracy zarówno dla par, jak i grup.
  • Pełne wsparcie w kwestiach formalnych związanych z zatrudnieniem i pobytem w Holandii.
  • Pomoc ze strony tłumacza lub koordynatora mówiącego po polsku.
  • Perspektywę rozwoju zawodowego oraz opcję długoterminowej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„Magazyn słodyczy Nijmegen 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 14658a06e8e2e77

1 odpowiedź na “Bez języka Holandia praca od zaraz dla par i grup na magazynie słodyczy, Nijmegen”

  1. Dzień dobry jestem zainteresowany pracą razem z moją partnerką . Jesteśmy gotowi w każdej chwili do podjęcia pracy