11,16 € brutto/h

Bez języka Holandia praca przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Mijdrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Mijdrecht
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 lipca 2023 21:32

Aktualna do podjęcia od zaraz praca w Holandii przy kwiatach 2023. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Mijdrecht dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Mijdrecht.

Wynagrodzenie: 11,16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w dużej szklarni z kwiatami – szklarnia wewnętrzna i zewnętrzna;
  • zadaniem będzie sadzenie oraz cięcie kwiatów;
  • sprawdzanie, czy kwiaty mają odpowiednią ilość wody, a także odrywanie martwych liści i sprawdzanie stanu kwiatów;
  • pakowanie dojrzałych kwiatów, zakładanie folii i przyklejanie etykiet.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę w temperaturze od 15 do 16 stopni Celsjusza;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • pracę od 06:00 albo od 07::00 rano;
  • wykonywanie zadań od poniedziałku do piątki i czasami możliwość pracy również w soboty.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

recruitment@flexcraft.eu albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 504 181 439

Źródło: https://flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland/pracownik-szklarnii-z-kwiatami-mijdrecht-ZBB5NdpZeMWibYUx

ID ogłoszenia: 782648b62b04cd44