11,00 € brutto/h

Bez języka pakowanie tortilli Holandia praca od zaraz w Westkollendam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westknollendam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2021 12:50

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu tortilli. Zatrudnienie w Westkollendam dla pakowaczy bez znajomości języka przy kontrolowaniu jakości produktów.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Westkollendam.

Wynagrodzenie: 11,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował gotowe wyroby, a także zajmował się stickerowaniem zapakowanych tortilli;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • dbanie o porządek przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • możliwość awansowania na stanowisko operatora maszyny albo pracownika mieszalni;
  • dodatki zmianowe;
  • zwrot kosztów za paliwo;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: walusiak@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-023478-pakowanie-tortilli/

ID ogłoszenia: 66660f6c937c1434