13,44 € brutto/h

Bez języka praca Holandia od zaraz pakowanie kosmetyków w Oss 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2024 11:45

Dla pakowaczy bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii. Zatrudnienie w Oss od zaraz przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 13,44 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o jakość produktów oraz porządek i bezpieczeństwo;
  • wykonywanie zadań na linii produkcyjnej;
  • pakowanie znanych oraz markowych towarów;
  • składanie i układanie kartonów – różna wielkość i kształt;
  • pracownik będzie pakował produkty do pudełek;
  • układanie opakowań na taśmie oraz na paletach;
  • zajmowanie się foliowaniem palet;
  • sprawdzanie jakości.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale ze znajomością angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz na pełny etat;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej i ciągłego doskonalenia się;
  • zdolność do pracy w międzynarodowym zespole.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie bez stawki wiekowej;
  • dodatki za pracę zmianową;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • opcję podjęcia nauki języka holenderskiego;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • stałe zatrudnienie;
  • kontrakt holenderski;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • płatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

praca@hobij.pl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 415 32 04

Źródło: www.hobij.pl/oferty-pracy/production/packing-employee

ID ogłoszenia: 698660538a11f24b