10,34

Bez języka praca w Holandii od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez doświadczenia, Westland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Poeldijk
  • Data rozpoczęcia pracy: 09.08
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2021 00:52

Agencja zatrudnienia poszukuje osób gotowych od zaraz do pracy w Holandii w ogrodnictwie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kwiatach szklarniowych na terenie Westland.

Agencja Pracy Up- Recruitment ( KRAZ 13887) poszukuje osób zainteresowanych wyjazdem do pracy w Holandii

Praca legalna na umowie Holnederskiej na dłuższy okres czasu.

Lokalizacja: Westland
1.Wyjazd: 09.08-13.08

Zakres obowiązków: Praca na szklarniach

przy kwiatach ciętych, kwiatach doniczkowych, chryzantemach, orchideach.

Praca na sortowniach przy pakowaniu i sortowaniu owoców na hali oraz pakowaniu sałatek.

Zapewniamy:

stawkę godzinową 10,43€ brutto

zakwaterowanie płatne we własnym zakresie

darmowy transport do pracy

Oczekujemy:

dyspozycyjności na minimum 3 miesiące

zaangażowania

chęci do pracy

Kontakt :

888092119

511757402

info@up-recruitment.pl

ID ogłoszenia: 99961090b43cd9f1