59 - 61 PLN brutto/h

Bez języka przy zbiorach papryki sezonowa praca Holandia od zaraz 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: sezon 2024
  • Opublikowany: 4 marca 2024 12:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie 2024 dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach papryki. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 59 – 61 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie papryki;
  • praca w szklarni.

Wymagania:

  • obuwie ochronne;
  • elastyczność, gdyż praca zależy od warunków środowiskowych;
  • zmotywowanie do pracy oraz zorientowanie na cel;
  • wysoka sprawność fizyczna – mile widziane osoby praworęczne;
  • brak lęku wysokości, barwoślepoty oraz przed pająkami;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • ponad 40 godzin pracy na tydzień w sezonie;
  • możliwość podjęcia pracy ciągłej albo przez kilka sezonów zbiorów następujących po sobie, ale z przerwami na sezon zimowy;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia firmowa – 15 € netto za każdy przepracowany tydzień.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+31 71 528 0859 lub poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/zbieracz-papryki-CID4-IDYwb3i.html

ID ogłoszenia: 35765cdd59a8eabb