10,48 € brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Holandii zbiory pomidorów, ogórków od zaraz 2022 Asten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Asten
  • Długość umowy: październik 2022
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 11:59

Do podjęcia aktualna od zaraz sezonowa praca w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w Asten bez języka przy zbiorach pomidorów i ogórków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Asten, Maasbree.

Wynagrodzenie: 10,48 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pielęgnował ogórki, czyli obrywał liście, okręcał planty oraz obrywał pędy;
  • zbieranie ogórków;
  • obsługiwanie wózków szklarniowych;
  • zadaniem będzie też sprzątanie szklarni;
  • pracownik będzie zbierał i pakował pomidory.

Wymagania:

  • chęć pracy na wózkach szklarniowych – praca na wysokości;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz nawet do października 2022.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość wypracowania dużej ilości godzin;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 85 € brutto na tydzień, a w pokoju jednoosobowym w cenie 90 € brutto na tydzień;
  • darmowy dojazd do pracy;
  • strój roboczy;
  • po przepracowaniu przynajmniej tygodnia możliwość wnioskowania o zaliczkę;
  • ubezpieczenie w cenie 25,85 € brutto na tydz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 797 802 707 lub 724 657 585

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-ogrodniczy-zbior-ogorkow-i-pomidorow-w-szklarniach-CID4-IDNa8wy.html

ID ogłoszenia: 21961cc62ed5fb45