10,21 € na godz.

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii od zaraz produkcja kanapek 2021 w Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2021 01:11

Fabryka z Leeuwarden szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Holandii 2021. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji kanapek z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 10,21 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej, gdzie zadaniem pracownika będzie przygotowywanie kanapek, tortilli oraz wrapów i innych przekąsek;
  • ważne znaczenie ma dbanie o wysoką higienę;
  • praca przy obniżonej temperaturze od ok. 12 do 13 stopni Celsjusza oraz w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z średnią/dobrą znajomością języka angielskiego;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie w sektorze spożywczym;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność dbania o higienę pracy;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne bonusy: 100 € bonusu rekomendacyjnego, a także 350 € bonusu dla osób, które mieszkają prywatnie;
  • pracę do podjęcia na dłużej;
  • płatne zakwaterowanie;
  • pomoc kadrowo-administracyjną w języku polskim, niderlandzkim, angielskim oraz rumuńskim;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.sbaflex.pl/oferty-pracy/przygotowywanie-kanapek/

ID ogłoszenia: 436606efad3c0fe6