do ustalenia

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii od zaraz pakowanie słodyczy

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 1 października 2015 02:58

Pilnie poszukujemy osób do pracy w Holandii przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej od zaraz. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik wykonuje zadania związane z pakowaniem słodyczy na linii produkcyjnej. Osoba zatrudniona kontroluje również jakość produktów.

Wymagania:
– zdolność podjęcia pracy na pół roku
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zmotywowanie do podjęcia danej pracy
– najchętniej przyjmujemy osoby z zaświadczeniem o niekaralności
– posiadanie referencji z poprzednich stanowisk będzie mile widziane
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy
– na miejscu wsparcie flexmanagera
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– miejsce do spania
– transport wewnętrzny

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV napisanego po angielsku na maila: rzeszow@hobij.pl z tematem: PAKOWANIE.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-czekoladek-id316595.html

ID ogłoszenia: 301560c65cb769ad