10,05 € brutto/h

Bez języka sezonowa praca Holandia przy zbiorach truskawek od zaraz Biezenmortel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Biezenmortel
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 5 czerwca 2020 00:18

Przy zbiorach truskawek szklarniowych potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Biezenmortel bez języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Biezenmortel.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek szklarniowych;
  • wykonywanie ogólnych prac w szklarni.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracach sezonowych;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dodatki eksterytorialne;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • możliwość wyrobienia certyfikatów;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail: jobs@axell.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +31135075440

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-szklarniowych-od-zaraz-biezenmortel/

ID ogłoszenia: 9125ebabaee2c2d4