13,27 € brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz pakowanie detergentów w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2024 19:03
  • Wygasa: 15 dni, 22 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Venlo bez znajomości języka przy pakowaniu detergentów. Pracodawca zapewnia wsparcie polskiego opiekuna projektu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 13,27 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • naklejanie etykiet na produkty;
  • skanowanie oraz pakowanie detergentów;
  • układanie towarów na palety i przygotowywanie ich do wysłania;
  • pracownik będzie także przygotowywał kartonowe wystawki sklepowe.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki za pracę w soboty i niedziele;
  • zatrudnienie idealne dla mężczyzn;
  • pracę w systemie na dwie zmiany;
  • holenderską umowę;
  • 25 dni płatnego urlopu na rok;
  • wsparcie polskiego opiekuna projektu;
  • tymczasową umowę o pracę;
  • legalne zatrudnienie;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Holandii mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

+48 600 877 477 albo poprzez stronę:

contrain.pl/oferty-pracy/praca-w-holandii-przy-srodkach-chemii-gospodarczej/

ID ogłoszenia: 1276620f126d718c