14,10 € brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia przy kwiatach od zaraz ogrodnictwo Weert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 października 2023 22:09

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach doniczkowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Weert bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca zapewnia wsparcie polskiego koordynatora operacyjnego.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Weert.

Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie kwiatów i roślin doniczkowych – przesadzanie, pielenie, podlewanie i nawożenie;
  • naklejanie etykiet i przygotowywanie kwiatów do wysłania;
  • wykonywanie prostych prac porządkowych na hali i w szklarni.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej pół roku;
  • dostępność od zaraz;
  • znajomość języka angielskiego albo niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę;
  • pracę bez wiekówki;
  • możliwość otrzymania bonusu dla kierowcy;
  • opcję nawiązania długotrwałej współpracy;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+48 600 877 477 lub poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 3226502cab47cf55