15,75 € brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2024 11:44

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Eindhoven bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: 15,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sadzenie oraz pielęgnowanie roślin doniczkowych i ogrodowych;
  • sadzenie maszynowe kwiatów;
  • wykonywanie zadań w szklarni i na dworze;
  • przycinanie roślin;
  • wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie także bez znajomości języka i doświadczenia;
  • opcję wypracowania nadgodzin;
  • dodatek wakacyjny w wysokości +25% za pracę w niedziele;
  • legalną pracę;
  • tymczasową polską umowę o pracę;
  • pomoc w organizacji przejazdu do/z/na terenie kraju;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą w Holandii, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

+48 600 877 477 lub przez formularz na stronie www.contrain.pl/aplikuj/?jobid=3489

Źródło: contrain.pl/oferty-pracy/praca-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach/

ID ogłoszenia: 19865fc2938435ca