14,10 € brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Weert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 listopada 2023 22:02

Aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach doniczkowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Weert bez znajomości języka. Pracodawca oferuje możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Weert.

Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie kwiatów i roślin doniczkowych – przesadzanie, pielenie oraz podlewanie i nawożenie, a także wyrywanie chwastów;
  • naklejanie etykiet i przygotowywanie kwiatów do wysłania;
  • wykonywanie prostych prac porządkowych na hali i w szklarni;
  • wykonywanie zadań na hali, w szklarni oraz na polu.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na minimum pół roku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • tymczasową umowę;
  • zatrudnienie bez wiekówki;
  • bonus dla kierowcy;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 600 877 477 albo poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/praca-przy-kwiatach-doniczkowych-w-holandii/

ID ogłoszenia: 960652e4edceec0d