12,00 € netto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii budowa od zaraz rozbiórka mieszkań Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 października 2021 20:01

Przy rozbiórce mieszkań potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Amsterdamie na budowie bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,00 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie, gdzie zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac związanych z rozbiórką mieszkań.

Wymagania:

  • posiadanie VCA (w razie braku, będzie zapewniona pomoc w jego wyrobieniu);
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • podstawowa znajomość języka holenderskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 200 – 250 € na mc od osoby;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • legalną pracę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii na budowie, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +48 502 926 404

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/holandia-praca-przy-rozbiorkach-12-netto-za-godzine-CID4-IDLDuxr.html

ID ogłoszenia: 990615340008f110