13,25 +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Holandii na produkcji detergentów od zaraz fabryka z Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Długość umowy: do końca roku 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2023 21:18

Od zaraz do końca roku tymczasowa praca w Holandii na produkcji detergentów w fabryce z Nijmegen. Ogłoszenie bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu w dobrych warunkach.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Nijmegen

Strat: od zaraz, listopad 2023

Umowa: 2 miesiące do końca roku z możliwością przedłużenia na rok 2024

Zarobki: 13,25 €/h brutto

Liczba miejsc: 3

Zadania:

  • Wykonywanie przypisanych zadań w ramach procesu wytwarzania detergentów, z poszanowaniem określonych przepisów zakładu.
  • Pilnowanie oraz sprawowanie nadzoru nad funkcjonowaniem maszyn i sprzętu produkcyjnego.
  • Staranna kontrola jakości wytwarzanych artykułów i utrzymanie rygorystycznych standardów produkcji.
  • Realizacja innych obowiązków związanych z wytwarzaniem detergentów, które zostaną przekazane przez przełożonych.

Oczekiwania:

  • Pożądane jest wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji lub na stanowisku o zbliżonym charakterze.
  • Wyraźne zainteresowanie pracą w zespole oraz chęć do ciągłego poszerzania swoich umiejętności.
  • Umiejętność skutecznego działania w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Konieczna obecność do końca obecnej roku.
  • Gotowość do pracy na różne zmiany, łącznie z dniami weekendowymi.

Nasza oferta obejmuje:

  • Natychmiastową możliwość zatrudnienia aż do końca roku 2023 w renomowanej i stabilnej fabryce.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13,25 €/h brutto.
  • Potencjalną opcję przedłużenia umowy na rok 2024 dla pracowników gotowych do dłuższej współpracy.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach.
  • Możliwość zwrotu kosztów podróży z Polski do 200 € po dostarczeniu odpowiednich dokumentów.
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia w dziedzinie produkcji.
  • Profesjonalne wprowadzenie w swoje obowiązki.
  • Stałą opiekę ze strony koordynatora mówiącego po polsku na miejscu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „detergenty Nijmegen 2023”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 132654022dbb371b