12,50 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na magazynie odzieży Nike w Oude Meer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oude Meer
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 12 lutego 2024 11:14

Propozycja rozpoczęcia aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie w Oude Meer bez znajomości języka na magazynie odzieży Nike. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oude Meer.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień;
  • rozmieszczanie produktów na magazynie;
  • sortowanie odzieży według zamówień klientów;
  • pakowanie odzieży do pudełek zbiorczych;
  • naklejanie etykiet, streczowanie oraz paletowanie;
  • wykonywanie innych zadań na magazynie.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale ze znajomością angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej – minimum trzy miesiące;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem lub samochodem służbowym;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach i w weekendy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

recruitment@flexcraft.eu lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 504 181 439

Źródło: https://flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland/pracownik-magazynu-ZRvZH4BSM7ucoYx9/

ID ogłoszenia: 72965c4a11c2c40d