2000€

Cieśla szalunkowy do pracy w Holandii na budowie od zaraz, Groesbeek 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groesbeek
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 22-03-2021
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 marca 2021 00:08

Firma działająca w rejonie Groesbeek poszukuje wykwalifikowanych cieśli szalunkowych do podjęcia pracy w Holandii na budowie. Zatrudnienie z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Obowiązki
– Wykonywanie szalunków betonowych.
– Umieszczenie gotowych elementów.
– Prace montażowe.

Wymagania
– Doświadczenie.
– Umiejętność czytania rysunku technicznego i planów.
– Umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie.
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
– Posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
– Narzędzia podręczne.
– Prawo jazdy kat. B.
– Referencje.

Oferujemy
– 40h pracy tygodniowo.
– cotygodniowe wypłaty.
– Długotrwałe projekty.
– Wynagrodzenie 500€-540€ netto tygodniowo.
– Darmowe zakwaterowanie.
– Narzędzia elektryczne.
– Pomoc w uzyskaniu ubezpieczenia zdrowotnego.
– Osoba kontaktowa w miejscu pracy oraz w biurze.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt +31 24 397 75 36
lub przesłanie CV na adres cv@haldugroep.nl

ID ogłoszenia: 6446054a877a82a9