20.00

Cieśla szalunkowy do pracy w Holandii na budowie, Utrecht kwiecień 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 06.04.2021
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 marca 2021 00:07

Od zaraz (kwiecień 2021) propozycja pracy w Holandii na budowie dla cieśli szalunkowego. Zatrudnienie przy wykonywaniu zbrojeń z żelbetu.

Podejmiemy współprace z odpowiedzialnymi cieślami szalunkowymi na własnej działalności gospodarczej, A1 do prac przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Niderlandów okolice Utrecht. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie prac ciesielskich na budowach z wykorzystaniem szalunków.

Opis stanowiska:
• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)
• montaż stropów z płyt betonowych
• poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków
• zdejmowanie deskowania

Wymagania:
• własna działalność gospodarcza, A1
• doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego minimum 2 lata
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań
• mobilność, dyspozycyjność do pracy

Korzyści:
• współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
• wynagrodzenie 20 euro/h

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: tatiana.bilenia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 510 926 234

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze 58-500, Bankowa 36. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej: www.regess.eu

ID ogłoszenia: 897605b041cd3176

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Regess2021
  • Zarejestrowany od: 24 marca 2021

Inne przedmioty dodane przez Regess2021

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Regess2021 »