9,06 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz przy sortowaniu ubrań bez języka Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hardewijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 02:06

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz oferta zatrudnienia w Harderwijk przy sortowaniu ubrań dziecięcych.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu

Lokalizacja: Harderwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,06 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu, segregacji ubranek oraz przygotowywaniu towarów do wysłania
  • pracownik będzie zajmował się załadunkiem i rozładunkiem paczek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także pracami produkcyjnymi i magazynowymi

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (niewymagana znajomość holenderskiego)
  • dyspozycyjność na dłuższy okres – minimum 10 tygodni
  • motywacja i chęć do podjęcia pracy w Holandii
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • opiekę polskich konsultantów
  • zapewnione zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • szansę na przedłużenie współpracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 845a43e5a211ce1

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz przy sortowaniu ubrań bez języka Harderwijk”

  1. Praca przy sortowaniu ubranek na 12 stycznia 2018 @ 16:14

    Witam jestem zainteresowana pracą u Państwa prosze o kontakt

  2. podejmie prace od zaraz