11,56 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz wykładanie towaru bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 grudnia 2017 00:15

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia w sklepie z Amsterdamu dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego. Fizyczna praca w Holandii przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,56 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w supermarkecie przy wykładaniu towaru w odpowiednie miejsca
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ekspozycję etykiet z cenami towarów, sprawdzanie terminów przydatności do spożycia, dbanie o aranżację witryn oraz wygląd alejek sklepu
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało segregowanie pustych butelek oraz kartonów

Wymagania:

  • powyżej 18 lat
  • chęć i motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy
  • dobre nastawienie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • elastyczność i otwartość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę
  • wsparcie konsultantów
  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany, w nocy oraz w niedzielę
  • zamieszkanie oraz dojazdy
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów transportu w przypadku dojazdów własnym autem
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • dodatki wakacyjne do każdej godziny
  • perspektywę awansu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 6005a29877500824

4 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz wykładanie towaru bez języka Amsterdam”

  1. Wykładanie Towaru na 11 grudnia 2017 @ 20:24

    Witam Ja w sprawie Ogloszenia odnośnie Wykladania towaru Pilnie Poszukuje pracy dodatkowym plusem Jest ze mam doświadczenie pracowalem 2 lata w Albercie na tym stanowisku prosze o Kontakt na Maila Pozdrawiam

  2. Wykładanie Towaru na 24 grudnia 2017 @ 12:37

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy

  3. dzień dobry jestem zainteresowany tą pracą tak szybko, jak tylko mogę.

  4. Paulina Sylwester na 24 stycznia 2018 @ 14:27

    witamy,mamy pytanie czy oferta jest jeszcze aktualna?jeśli tak prosimy o kontakt,jesteśmy zainteresowani. Dziękujemy i pozdrawiamy,możemy jeszcze dodać że obecnie przebywamy w Holandii