14,15 € brutto/h

Dam pracę w Holandii bez języka na magazynie elektroniki od zaraz Etten-Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten-Leur
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 listopada 2023 21:14

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii na magazynie elektroniki. Zatrudnienie w Etten-Leur od zaraz dla magazynierów. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Etten-Leur.

Wynagrodzenie: 14,15 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie elektroniki;
  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem skanera;
  • rozdzielanie zamówień dla odpowiednich klientów;
  • odstawianie skompletowanych zamówień na wyznaczone miejsce;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • zwrot za bilet do Holandii z GTV Bus po przepracowaniu miesiąca;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki za pracę zmianową, a także dodatek urlopowy;
  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • kontrakt holenderski;
  • darmowy dojazd do pracy;
  • możliwość wyjazdu w grupach;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość zjeżdżania do Polski na 1 – 2 tygodnie po 6 – 8 przepracowanych tygodniach;
  • rozliczenia podatkowe.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularz dostępny na stronie:

ID ogłoszenia: 7426537e69929477