15,60 brutto/h+zakwaterowanie

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz produkcja czekoladowych figurek, Venlo 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 marca 2024 20:20

Manufaktura słodyczy z Venlo poszukuje od zaraz osoby chętne do pracy w Holandii przy produkcji czekoladowych figurek. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na cały okres umowy, który przewidziany jest na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcji

Liczba miejsc: 5

Start: ASAP

Zarobki: od 15,60 euro/h brutto bez stawki wiekowej

Umowa: na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie składników do produkcji czekoladowych figurek.
  • Roztopienie czekolady w odpowiedniej temperaturze.
  • Wypełnienie form równomiernie czekoladą.
  • Chłodzenie i utwardzanie figurek.
  • Wyjęcie i pakowanie figurek zgodnie z ustalonymi standardami.
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów.
  • Czyszczenie narzędzi, sprzętu i powierzchni po zakończonej produkcji.

Wymagania:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności.
  • Sprawność manualna oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.
  • Darmowe zakwaterowanie przez cały okres umowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na poniższy adres e-mail, z dopiskiem:

„Figurki czekoladowe Venlo 2024″

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 68665fc9578846f0