14500 - 20500 PLN brutto

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na budowie od zaraz remonty-wykończenia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 18 marca 2024 10:10

Dla pracowników budowlanych do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka na budowie przy wykończeniach-remontach. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 14 500 – 20 500 PLN brutto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla budowlańców, tynkarzy, glazurników oraz pracowników do wykończeń wnętrz;
  • praca przy remontach i budowie domków jednorodzinnych;
  • zatrudnienie bez pośredników.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • komunikatywność;
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie przez cały rok;
  • płatne zakwaterowanie;
  • legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy;
  • samochód oraz narzędzia potrzebne do pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

+48 695 645 815

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-holandii-budowlanka-CID4-IDZ43Ub.html

ID ogłoszenia: 25965e9a2f0cc9cf