60,00 - 65,00 PLN brutto/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka sprzątanie obiektów od zaraz Terneuzen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Terneuzen
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 23 października 2023 20:23

Aktualna od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu biur, szkół, restauracji i placówek opieki. Zatrudnienie w Terneuzen bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Terneuzen.

Wynagrodzenie: 60,00 – 65,00 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie biur, szkół, restauracji i placówek opieki;
  • wycieranie kurzy, mycie okien i podłóg oraz wykonywanie innych prac porządkowych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B, ale nie jest ono wymagane od wszystkich kandydatów.

Oferujemy:

  • komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy;
  • wsparcie przy organizacji transportu do Holandii;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą w Holandii, mogą zgłaszać się pod numerem telefonu:

Marta +48 575-088-333 albo Paulina +48 781-191-757

Źródło: www.pracuj.pl/praca/osoba-do-sprzatania-holandia,oferta,10176512

ID ogłoszenia: 878651c3b52b96ce