13,27 € brutto/h

Dam pracę w Holandii dla par bez języka na magazynie napojów od zaraz Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 stycznia 2024 11:38

Dla par bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii. Zatrudnienie w Bredzie od zaraz na magazynie napojów przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Breda.

Wynagrodzenie: 13,27 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z wykorzystaniem wózka EPT oraz skanera ręcznego;
  • przygotowywanie zamówień do wysłania;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych prac magazynowych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie doświadczenia na magazynie – min. 3 miesiące;
  • atutem będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki zmianowe: 30 – 100%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę na jednej zmianie;
  • zatrudnienie również dla par;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – pokoje maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem lub samochodem;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

k.kois@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 775 457 575

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-039349-pracownik-magazynowy-przy-napojach/

ID ogłoszenia: 9296593f7d3e693c