stawki wiekowe

Dam pracę w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: min. 2 miesiące
  • Opublikowany: 22 września 2014 23:24

Dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności. Oferta od zaraz z Eindhoven bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na okres minimum 2 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Praca na hali produkcyjnej przy kontrolowaniu jakości produktów spożywczych i pakowaniu żywności. Pracownik może zostać również oddelegowany do zadań w przetwórstwie mięsnym.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz na min. 2 miesiące
– mile widziane kobiety
– posiadanie prawa jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
– osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do ludzi
– otwartość, obowiązkowość, odpowiedzialność
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę na okres tymczasowy
– legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– pracę w międzynarodowym zespole
– przeszkolenia w pierwszych dniach
– wprowadzenie w politykę firmy
– obecność polskiego opiekuna w miejscu pracy
– organizujemy wyjazdy z kraju do Holandii (ze Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Lubuskiego)
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie i ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: pollux.ela@pollux-international.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lcc4/

ID ogłoszenia: 87854208ce6521de

4 komentarze na “Dam pracę w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez języka Eindhoven”

  1. Produkcja przy pakowniu na 24 września 2014 @ 16:04

    Witam obecnie przebywał w Holandii jestem zainteresowana praca u państwa . W Polsce 10 lat pracowalam na produkcji . Od 6 miesięcy zajmowalam się praca na polu oraz w szklarni . Danuta Kluzniak

  2. ewa lewandowska na 25 września 2014 @ 17:45

    jestem z Gliwic podejmę prace od zaraz mam nr sovi

  3. Witam obecnie mieszkam w eindhoven ,jestem w holandi od miesiaca ,pracowalem na produkcji. ,w ubojni drobiu w polsce. Ijak rowniez w firmie polonus. Jrstem osoba energiczna gotowa do przacy od zaraz

  4. WITAM OBECNIE PRZEBYWAM W EINDHOVEN.MAM 42LATA,JESTEM OSOBA ENERGICZNA,PUNKTUALNA ORAZ DYSPOZYCYJNA.OD PONAD 20 LAT POSIADAM PRAWO JAZDY KAT.B Z DOSWIADCZENIEM.PODEJME PRACE BEZ ZNAJOMOSCI JEZYKOW OBCYCH .POZDRAWIAM