do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji elektroniki bez znajomości języka Son

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Son
  • Opublikowany: 1 października 2015 02:59

Fabryka elektroniki z Son szuka osób bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii na linii produkcyjnej przy montażu, składaniu i pakowaniu towaru. Wymagamy znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Son
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pracownik zajmuje się montażem, skręcaniem części oraz w dalszej kolejności pakowaniem sprzętu elektronicznego
– należy posługiwać się instrukcją napisaną w języku angielskim
– każdy pracownik porządkuje swoje stanowisku po zakończonej zmianie

Wymagania:
– angielski na bardzo dobrym poziomie
– zmotywowanie do pracy
– samodzielne wykonywanie zadań
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– zaangażowanie, punktualność
– przyjazne nastawienie
– osoba spokojna
– pozytywne nastawienie do życia

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– posiłki
– miejsce do zamieszkania i ubezpieczenie
– pomoc polskojęzycznego opiekuna
– oferujemy przejazd z Polski do Holandii ze sprawdzonym przewoźnikiem
– zdobycie nowego doświadczenia i podniesienie swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę:

pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-sprzet-elektroniczny-son,oferta,4162641

ID ogłoszenia: 927560c617fa847b