do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu czekoladek bez języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: min.6 miesięcy
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 22:52

Aktualna praca w Holandii przy pakowaniu czekoladek od zaraz. Zatrudnienie w Roosendaal bez znajomości języka niderlandzkiego. Poszukujemy osób dyspozycyjnych na co najmniej pół roku.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Roosendaal, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie czekoladek przy taśmie produkcyjnej;
  • manager może zlecać również inne zadania.

Wymagania wobec kandydatów:

  • komunikatywny język angielski;
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej pół roku;
  • niekaralność potwierdzona zaświadczeniem mile widziana;
  • prawo jazdy kat.B będzie zaletą;
  • motywacja do sumiennej i odpowiedzialnej pracy.

Oferujemy:

  • wsparcie w formalnościach;
  • ubezpieczenie oraz składki;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania płatnego;
  • codzienny transport do pracy;
  • opiekę polskiego managera;
  • premie i dodatki za pracę na zmiany;
  • dobre wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym.

Aplikacje:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

opole@hobij.pl z podaniem tytułu: PAKOWANIE CZEKOLADEK.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-czekoladek-id364194.html

ID ogłoszenia: 268579903514a616