9,67 + dodatki

Dam pracę w Holandii pracownik magazynu z oponami od zaraz, Moerdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerdijk
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.03.2017
  • Długość umowy: min. 26 tyg.
  • Opublikowany: 17 marca 2017 00:43

Agencja rekeutacyjna „PRAN” dla klienta z Moerdijk poszukuje pracowników magazynowych chętnych do podjęcia legalnej pracy w Holandii na magazynie z oponami.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu z oponami

Numer referencyjny: INSP/03/2017
Start pracy: Poniedzialek 20.03.2017
Lokalizacja: Moerdijk

OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie zamówien dla klientów z calej Europy,
• Przygotowywanie towarów do wysylki,
• Zaladunek i rozladunek za pomocą wózka elektrycznego EPT,
• Etykietowanie,
• Wszystkie wyzej wymienione funkcje wymagaja dobrej kondycji fizycznej.

WYMAGANIA:
• Podstawowa znajomosc jezyka angielskiego,
• Dobra kondycja fizyczna,
• Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane,
• Chęć pracy w systemie 3-zmianowym,
• Prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny).

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na warunkach holenderskich,
• Zakwaterowanie (odplatne),
• Ubezpieczenie (odplatne),
• Opieke polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem OPONY na adres:
d.grzywna@pran.eu

ID ogłoszenia: 65458ca4c86a11e8