tygodniowe

Dam pracę w Holandii w ogrodnictwie od zaraz bez języka w szklarni z pomidorami, De Lier

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: de lier
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.03.2021
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 11 marca 2021 00:11

W rejonie De Lier od zaraz propozycja pracy w Holandii w ogrodnictwie w szklarni z pomidorami. Oferta 2021 bez znajomości języka obcego! Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione.

Pracownik szklarni – Holandia

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:
PRACOWNIK szklarni z pomidorami – praca w okolicach De Lier

Zakres obowiązków:
• zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych
• podcinanie pędów i ogólna pielęgnacja roślin

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie !!
• zmotywowanie do pracy
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• pracodawca nie wymaga znajomości języka obcego
• mile widziane prawo jazdy

Warunki:
• atrakcyjna stawka godzinowa
• extra płatne nadgodziny
• dużo godzin pracy
• legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:
• dłuższą współpracę
• zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
• opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem SZKLARNIA Z POMIDORAMI – oddzwonię do Ciebie.
Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 550604a154c244df