15,50 brutto +mieszkanie

Dla par bez języka dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu słodyczy, Amsterdam 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: do końca maja 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 marca 2024 18:57

Od zaraz do końca maja 2024 dla par w rejonie Amsterdamu do podjęcia praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy promocyjnych w zestawy tematyczne. Zakwaterowanie darmowe możliwe na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Amsterdam

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4 (lub 2 pary)

Zarobki: od 15,50 €/h brutto

Umowa tymczasowa: do 31.05.2024

Obowiązki:

  • Precyzyjne kompletowanie różnorodnych zestawów słodyczy zgodnie z wytycznymi, obejmującymi obecnie pakowanie zestawów na okres Wielkanocy i Euro 2024, zapewniając wysoką jakość produktów.
  • Dokładne opakowywanie oraz etykietowanie gotowych produktów, dbając o ich prezentację i zgodność z oczekiwaniami klientów.
  • Przepakowywanie artykułów, które nie zostały sprzedane.

Wymagania:

  • Nie wymagane jest posiadanie wcześniejszego doświadczenia zawodowego, jednak istotne jest zaangażowanie oraz entuzjazm do pracy, co pozwoli na skuteczne wykonanie obowiązków.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole, co zapewni harmonijną współpracę i osiągnięcie celów produkcji.
  • Mile widziane są również osoby nieposługujące się językiem holenderskim.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, który motywuje do efektywnej pracy i nagradza osiągnięcia.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy na cały okres współpracy, zapewniające wygodne warunki życia dla pracowników.
  • Umowę tymczasową do końca maja 2024 roku, co daje stabilność zatrudnienia na określony czas.
  • Możliwość zatrudnienia zarówno dla par, jak i pojedynczych osób.
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem oraz zakwaterowaniem, ułatwiając proces adaptacji dla pracowników.
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku, zapewniającą harmonijną współpracę i integrację między pracownikami różnych narodowości.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres email z dopiskiem „pakowanie słodyczy Amsterdam 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 76065f8b6d85b1e9