od 12200 PLN mc

Dla par bez języka dam pracę w Holandii od zaraz sprzątanie hoteli pokojówki Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 stycznia 2024 01:46

Od zaraz praca w Holandii dla pokojówek przy sprzątaniu hoteli. Zatrudnienie w Amsterdamie także dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12 200 – 15 500 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie w pięciogwiazdkowych hotelach;
  • pracownik będzie zajmował się m.in. odkurzaniem, myciem podłóg, zmienianiem pościeli, opróżnianiem koszy itp.

Wymagania:

  • zaangażowane oraz sumienne wykonywanie zadań;
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu;
  • doświadczenie przy sprzątaniu albo umiejętność szybkiego uczenia się;
  • punktualność;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie jednoosobowych pokojach albo w dwuosobowych dla par;
  • zagwarantowane godziny pracy;
  • pomoc przy zakładaniu własnej działalności;
  • możliwość awansowania;
  • bardzo dobre wynagrodzenie: 18 – 23 € na godz. albo na kontrakt 12,15 € na godz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez WhatsApp pod numerem:

+48 535 545 603 albo prosimy zadzwonić na numer telefonu: +31 6 51 48 64 51

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/holandia-sprzatanie-hoteli-CID4-IDXB0HN.html

ID ogłoszenia: 812657b3a0558884