do uzgodnienia

Dla par bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz magazyn sklepu internetowego Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 maja 2021 16:08

Do podjęcia bez znajomości języka pracy w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie od zaraz w Waalwijk dla par na magazynie sklepu internetowego. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie jako order picker, gdzie zadaniem będzie pakowanie różnych produktów, takich jak: książki, płyty, buty, zabawki itp.;
  • załadowywanie oraz rozładowywanie towarów, a także przygotowywanie ich do wysłania.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • chęć wykonywania pracy na zmianie nocnej oraz w weekendy;
  • atutem będzie prawo jazdy;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które mieszkają w Waalwijk.

Oferujemy:

  • atrakcyjne bonusy – 100 € bonusu rekomendacyjnego, a także 350 € bonusu dla osób, które mieszkają prywatnie;
  • zatrudnienie także dla par;
  • zwrot kosztów transportu dla osób, które dojeżdżają prywatnie – dla osób, które dojeżdżają od 10 do 50 km wzwyż w wysokości 0,15 € za 1 km;
  • przy 32 – 40 godzinach pracy będzie również możliwość dodatkowej pracy wieczorami;
  • pomoc kadrowo-administracyjną w języki polskim, niderlandzkim, angielskim oraz rumuńskim;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

www.infopraca.pl/praca/order-picker-w-magazynie-sklepu-internetowego/holandia-waalwijk/17163738

ID ogłoszenia: 666606f0968c401d