15,50 brutto +mieszkanie

Dla par bez języka praca w Holandii na magazynie RTV-AGD od zaraz, Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 marca 2024 12:07

Hurtownia sprzętu RTV-AGD z Oss poszukuje od zaraz osoby lub pary do pracy w Holandii na magazynie. Oferta 2024 bez znajomości języka przy kompletacji zamówień z zakwaterowaniem darmowym dla pracowników na pierwsze 3 miesiące.

Stanowisko: order picker

Miejsce: Oss

Zarobki: 15,50 €/h brutto +mieszkanie na pierwsze miesiące, po tym okresie podwyżka do 16,50 i stała umowa

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Zadania i obowiązki pracownika:

  • Aktywny udział w procesie przyjmowania nowych dostaw towarów na magazyn, w tym ich sprawdzanie pod względem ilości i jakości.
  • Odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie w sposób zapewniający efektywny dostęp do nich.
  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i obsługa niezbędnego sprzętu magazynowego, takiego jak wózki widłowe czy transpallety.
  • Zapewnienie dokładności i precyzji podczas kompletowania zamówień oraz dbałość o prawidłową identyfikację towarów.

Wymagania pracodawcy:

  • Chęć do pracy i motywacja do nauki nowych umiejętności.
  • Gotowość do pracy na magazynie w systemie zmianowym.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Brak wymagań co do znajomości języka obcego – szkolenie będzie zapewnione przez pracodawcę.

Oferujemy następujące korzyści:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,50 €/h brutto, z możliwością podwyżki do 16,50 €/h po okresie próbnym.
  • Darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące pracy.
  • Możliwość uzyskania stałego zatrudnienia po okresie próbnym.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na każdym etapie pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku magazynowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„Magazyn RTV-AGD Oss 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 35665d3ba91774a1