14,07 € brutto/h

Dla par bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na magazynie sieci marketów Beilen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beilen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2024 12:03
  • Wygasa: 9 dni, 15 godzin

Na magazynie sieci marketów poszukiwane od zaraz pary do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Beilen dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Beilen.

Wynagrodzenie: 14,07 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z wykorzystaniem słuchawek albo listy – możliwość pracy na dwóch halach (chłodnej i ciepłej);
  • praca na dziale zwrotów – wykonywanie zadań przy taśmie – sortowanie skrzynek według rodzaju i wielkości tworzywa;
  • wykonywanie zadań na dziale sortowania pustych skrzynek po piwie ze względu na firmę, z których pochodzą.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z podstawowym językiem angielskim;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe i podwyżkę po przepracowaniu 288 godzin do 14,33 € brutto/h;
  • dodatek +0,32 € na godz. za pracę na hali chłodnej;
  • dodatki zmianowe od 35 do 50%;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pracę na dwie zmiany;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – pokoje maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem lub samochodem;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  •  profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

demel@covebo.pl lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48775457575

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-045348-pracownik-magazynowy-w-znanej-sieci-marketow/

ID ogłoszenia: 10366180d2fa9911